Marco Air: platforma letov za zdieľané náklady – naše hodnoty

Platforma Marco Air je legálne prostredie pre lety za zdieľané náklady. Naša iniciatíva je zameraná poskytnúť pilotom miesto, platformu, kde môžu zdieľať legálne svoje lety a náklady na let so širšou verejnosťou, komunikovať s odborníkmi a inými pilotmi, zlepšovať svoje zručnosti pilota a získavať aktuálne informácie. Cieľom je zvýšiť bezpečnosť lietania.

Podpora Pilotov

Lietanie v súlade s predpismi: Aktívne spolupracujeme s EASA a s NAA SR na dodržiavaní predpisov pre lety za zdieľané náklady.
Možnosť pravidelného vzdelávania: vytvárame online testy pre pilotov a tréningové programy na simulátoroch, napríklad A320, B737 a PA34.
Dostupnejšie lietanie: Piloti majú priestor vďaka zdieľaniu nákladov lietať častejšie a pravidelne a tým si udržiavať svoje zručnosti.
Proaktívna komunikácia: Naša platforma prostredníctvom publikovania článkov a správ pre pilotov (NOTAM) zabezpečuje rýchlu výmenu informácií.

Využívanie Technológií

Poskytujeme nové informácie pilotom a odporúčame využívať napríklad aplikáciu SafeSky, ktorá monitoruje okolitú leteckú prevádzku a zvyšuje viditeľnosť okolitej prevádzky v stále viac využívanom vzdušnom priestore.

Informovanie Cestujúcich

Poskytujeme cestujúcim dôležité informácie pred rezerváciou letu a pred letom automaticky emailom (ako kódex cestujúcich, často kladené otázky a odpovede), ale tiež prostredníctvom dobre informovaných pilotov Marco Air.

🤝 Náš záväzok

V Marco Air sme odhodlaní neustále zvyšovať úroveň všeobecného letectva zvyšovaním povedomia, vzdelávaním, novými technológiami, spoluprácou s odborníkmi, ako je napríklad účasťou na odborných diskusiách a stretnutiach s EASA.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *