Nad Tatrami s Marco Air! 🏞️✈️❤️ Obdivujeme nádhernú prírodu z výšky, ale to, čo nás najviac teší, je úžasná atmosféra a skvelí ľudia 💙🌌

Spojte Sa S Nami: Súkromní a obchodní Piloti, lietajte Vyhliadkové Lety!

Spojte sa s nami: Súkromní a obchodní piloti, lietajte Vyhliadkové Lety! Získajte nové skúsenosti, nálet hodín (time building) s Marco Air!
Nad Tatrami s Marco Air! 🏞️✈️❤️ Obdivujeme nádhernú prírodu z výšky, ale to, čo nás najviac teší, je úžasná atmosféra a skvelí ľudia 💙🌌
Nad Tatrami s Marco Air!
V leteckom svete existuje nová príležitosť pre súkromných a obchodných pilotov. Marco Air vás zve do nášho sveta vyhliadkových letov a prináša vám možnosť zdieľať svoju vášeň k lietaniu so širšou verejnosťou.
Marco Air ponúka príležitosť lietať vyhliadkové lety, ktoré sú zážitkom nielen pre vás, ale aj pre vašich pasažierov.
 
Pre skúsených letcov
 
Naša platforma je určená pilotom so skúsenosťami, ktorí si udržujú vysoké štandardy a zručnosti. Pred vstupom do našej komunity musia piloti spĺňať určité požiadavky, aby sa udržala bezpečnosť a spoľahlivosť našich letov.
Piloti musia mať minimálne licenciu PPL s určitým náletom hodín, ktorý je stanovený individuálne po zohľadnení ďalších kvalifikácií, ako napríklad Night VFR, MEP(L)…
 
Úspora nákladov, nálet hodín pre pilotov (time building) a zdieľanie zážitkov
 
Vďaka projektu “lety za zdieľané náklady”, majú možnosť skúsení piloti udržiavať svoju kondíciu pilota formou vyhliadkových letov. Ide o príležitosť pre už skúsených pilotov, ktorí chcú zdieľať svoju vášeň s cestujúcimi.
 
Zvyšujte svoje zručnosti
 
Ak chcete zdokonaliť svoje pilotné schopnosti respektíve udržiavať svoju kondíciu pilota, Marco Air ponúka pravidelné stretnutia a tréningové programy. Naša snaha je zvyšovanie bezpečnosti a spoľahlivosti pri lietaní.
Realizujeme pravidelné stretnutia s pilotmi, kde si vymieňame skúsenosti. Organizujeme výučbu na simulátoroch Airbus A320, Boeing 737, Piper Seneca PA34, podľa záujmu.
A320 simulátor Godollo Budapest september 2023
A320 simulátor Godollo Budapest september 2023
 
Ide o vytvorenie spoločnej platformy, komunity pilotov, ktorá by riešila na celospoločenskej úrovni požiadavky a výzvy pilotov, kde sa oboznamujeme s novými technológiami, skúsenosťami.

Pridajte sa k nám!

Marco Air

pilot@marcoair.sk

+421910192057

Share this post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *