Ako ušetriť náklady na lietanie a lietať tak ešte viac

Platforma Dobrodružné Lety ti pomáha zvýšiť tvoj nálet zdieľaním zážitkov z letu s novými ľuďmi pomocou týchto piatich krokov:

OVERENIE PILOTA

Po úspešnom overení tvojho preukazu spôsobilosti letovej posádky a osvedčenia zdravotnej spôsobilosti a po zaškolení zahrňujúcom bezpečnostné postupy, budeš schválený ako pilot Marco Air.

UVEREJNI SVOJE LETY

Po overení môžeš zverejniť na web stránke popis tvojích letov, napríklad to, ako a odkiaľ chceš lietať, trasu a trvanie letov a počet voľných miest, ktoré chceš zdieľať.

PRIJATIE REZERVÁCIE LETU

Od cestujúcich dostneš žiadosť o rezerváciu s ďalšími potrebnými údajmi. Je úplne na tebe, či sa rozhodneš let uskutočniť.

LIETAJ S CESTUJÚCIMI

Užívaj si let a zdieľaj svoju vášeň s ďalšími. Všetky tvoje rezervácie môžeš spravovať pomocou rezervačného systému.

VYPLATENIE PODIELU ZA LET

Po uskutočnení letu dostaneš podiel z nákladov na let cez online bankový prevod do 48 hodín od uskutočnenia každého letu.

STAŇ SA PILOTOM MARCO AIR

Zverejni svoje vlastné lety bez záväzkov a úplne zadarmo.

  Kontaktujte nás  Lety zodpovedajú predpisom EASA

  Podpísali sme chartu EASA s cieľom zvýšiť bezpečnosť nekomerčných letov všeobecného letectva.

  Checklist pre pilotov

  Európska agentúra pre bezpečnosť letectva (EASA) vypracovala pre pilotov checklist potrebných krokov, ktoré majú piloti dodržiavať pri komunikácii s cestujúcimi ohľadom bezpečnosti. Dodržiavanie checklistu je v záujme pilotov aj cestujúcich, aby bol let uskutočnený v čo najbezpečnejších podmienkach.

  Checklist pre pilotov na stiahnutie.

  Dokumenty a príručky pre pilotov